Hurtownia Kostki Brukowej
i Kamienia

Start > O nas

O nas

Ponad 20 lat doświadczenia!

To cenny kapitał, który procentuje doskonałą znajomością branży oraz produktów do budowy nawierzchni dekoracyjnych. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, właścicieli ogrodów, architektów krajobrazu oraz do osób zajmujących się profesjonalną budową dróg, podjazdów, tarasów i ogrodzeń.

Jesteśmy firmą, która ceni sobie lojalną współpracę i docenia klientów, z którymi pracuje od lat.

Najważniejszą cechą nawierzchni wykonanych z naszych produktów jest ich walor dekoracyjny oraz wysoka funkcjonalność. Dobrze wykonane alejki i podjazdy będą służyły przez wiele lat i cieszyły właścicieli przestrzeni wokół domów wyjątkowym urokiem kamienia i betonu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą produktów.

Dlaczego my?

Naszym klientom proponujemy indywidualne rozwiązania dotyczące zagospodarowania przestrzeni ogrodowej, terenów publicznych i prywatnych posesji.

Dzięki współpracy z KADO każdy teren zielony, ogród, czy też otoczenie domu zyskuje nową jakość, wyjątkowy styl oraz elegancję.

Sprzedajemy kostkę betonową, kostkę granitową, płyty tarasowe, bloczki ogrodzeniowe i kamienie ogrodowe. Materiały, dzięki którym można zagospodarować i uporządkować każdy teren zielony. Są to estetyczne produkty, najwyższej jakości, wyprodukowane przez cenionych wytwórców.

Świadczymy usługi doradztwa technicznego, projektujemy zagospodarowanie terenu, a także jesteśmy w stanie polecić zaufanego wykonawcę. Wysoką jakość naszych usług mogą potwierdzić zarówno deweloperzy, firmy brukarskie, jak i klienci indywidualni.