Wszystko o hurtowni kostki brukowej i granitowej – Szczecin

Ponad 19 lat doświadczenia! To cenny kapitał, który procentuje doskonałą znajomością branży oraz produktów do budowy nawierzchni dekoracyjnych. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, właścicieli ogrodów, architektów krajobrazu projektujących tereny zielone oraz do osób zajmujących się profesjonalną pielęgnacją ogrodów. Jesteśmy firmą, która ceni sobie lojalną współpracę i docenia klientów, z którymi pracuje od lat.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Naszym klientom proponujemy indywidualne rozwiązania dotyczące zagospodarowania przestrzeni ogrodowej, terenów publicznych i prywatnych posesji. Dzięki współpracy z KADO każdy teren zielony, ogród, czy też otoczenie domu zyskuje nową jakość, wyjątkowy styl oraz elegancję. Sprzedajemy kostkę granitową, kostkę brukową i kamienie ogrodowe oraz obrzeża plastikowe, produkty, dzięki którym można zagospodarować i uporządkować każdy teren zielony. Są to estetyczne produkty, najwyższej jakości, wyprodukowane przez cenionych wytwórców. Świadczymy usługi doradztwa technicznego, projektujemy zagospodarowanie terenu, a także jesteśmy w stanie polecić zaufanego wykonawcę. Wysoką jakość naszych usług mogą potwierdzić zarówno deweloperzy, wykonawcy ogrodów, jak i klienci indywidualni.

Najważniejszą cechą nawierzchni wykonanych naszymi produktami jest ich walor dekoracyjny oraz wysoka funkcjonalność. Dobrze wykonane alejki i podjazdy będą służyły przez wiele lat i cieszyły właścicieli przestrzeni wokół domów wyjątkowym urokiem kamienia naturalnego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą produktów.

Poniżej znajdziecie Państwo informacje do pobrania ws. RODO:

RODO